Služby

Prečo si vybrať nás


Podstatou nášho podnikania je poskytnúť klientom kvalitné služby s precízne odvedenou prácou, nadobudnutou dlhoročnou praxou v tejto oblasti služieb. Spokojnosť našich klientov je na prvom mieste a skúsenosti, ktoré sme nadobudli, nám pomohli dať našej práci nový rozmer, a tak nás obohatili o nové a praktické riešenia.

Samozrejmosťou z našej strany sú osobný prístup ku klientovi, dlhoročné skúsenosti a flexibilita

balenie

Vaše veci dôkladne zabalíme do kvalitných materiálov, aby sa pri prenose a transporte nepoškodili. Každú krabicu označíme, vďaka čomu vybaľovanie prebehne čo najjednoduchšie.

Pri sťahovaní je vždy prioritou to, aby Vaše veci zostali nepoškodené. Postaráme sa preto o dôkladné zabalenie Vašich vecí do kvalitných materiálov. Ďalšou, nemenej dôležitou vecou je presne vedieť čo je kde zabalené. Označením každej krabice predídeme ako poškodeniu vecí, tak zbytočnému hľadaniu pri ich vybaľovaní.

 

 • 1.

  Obalový materiál

  Vaše veci dôkladne zabalíme do kvalitných materiálov, aby sa pri prenose a transporte nepoškodili. Každú krabicu označíme, vďaka čomu vybaľovanie prebehne čo najjednoduchšie.

 • 2.

  Balenie do dreva

  Pri tovare, ktorý je veľmi citlivý sa postaráme o zabalenie do drevených dební vyrobených na mieru, ktoré sú dostatočne pevné a odolné. Tento typ balenia sa používa najmä na umelecké predmety a iné cennosti, ktoré by sa pri nedokonalom zabalení mohli vážne poškodiť.

 • 3.

  Starožitnosti

  Manipuláciu s cennými predmetmi a starožitnosťami treba obzvlášť zveriť do rúk profesionálov. Pri transporte Vašich obrazov, sôch alebo rodinných klenotov dbáme na maximálne kvalitne odvedenú prácu a bezpečnosť Vašich predmetov. Každý kus zabalíme zvlášť a dôkladne skontrolujeme.

Cenník na stiahnutie tu.